Náhradní díly z vrakoviště

Vrakoviště Holubice u Brna

Vrakoviště nese název Eurovrak Holubice a nachází se kde jinde, než v Holubicích jen kousek od Brna směrem na Vyškov. Eurovrak je společnost, která byla založena už v roce 2004 a v současné době je považována za největší autovrakoviště na celé Moravě. Je tomu skutečně pravda a přesvědčit se o tom můžete sami buď osobní návštěvou, nebo návštěvou internetových stránek.

V sekci fotogalerie najdete fotky, ze kterých dost dobře poznáte rozlohu vrakoviště. Je skutečně obrovské.

Sháníte náhradní díly na vaše vozidlo a už si zkrátka a dobře nevíte rady? Pak je možné, aby jste zadali poptávku do Eurovrak a čekali, zda není díl právě tady. A nemusíte si dělat starosti s cestou, protože díky poptávkovému formuláři, který je na internetových stránkách si vše můžete pohodlně vyřídit z domova. Formulář je velice jednoduchý, stačí je vyplnit fakta o náhradním dílu, který potřebujete, případně o voze, který máte a čekat na odpověď. Eurovrak poskytuje své služby v oblasti:

  • prodej náhradních dílů na všechna vozidla
  • prodej havarovaných vozů
  • prodej nebouraných vozů za hotové
  • ekologická likvidace
  • půjčovna dodávek

Půjčovna dodávek je jednou z nových služeb, kterou Eurovrak poskytuje. Dočkat se můžete akčních nabídek a vypůjčit si dodávku třeba na stěhování jen za 1 000,- Kč. Eurovrak nově otevřela pobočku dokonce i na Slovensku a jen otázkou času, kdy se bude jednat o největší vrakoviště i u našich sousedů.

 

Komentáře jsou uzavřeny.