Náhradní díly z vrakoviště

Vrakoviště Ostrava

Přinášíme vám informace hned o dvou vrakovištích, které najdete v Ostravě nebo v jejím okolí.

Lykona Styl s. r. o.

Společnost Lykona najdete v Ostravě – Vítkovicích na adrese Zengerova 46. Specializuje se na prodej a výkup použitých náhradních dílů hned na několik vozů. Audi, Seat, Škoda, Volkswagen. Zaměřuje se tedy na náhradní díly velké většiny automobilového koncernu Volkswagen Group. Lykona zaručuje, že všechny náhradní díly jsou originální, ale použité.

V případě, že jste se s nákupem na vrakovišti ještě nesetkali, tím pádem u vás panuje i určitá nedůvěra k tomuto sortimentu můžete si je odzkoušet přímo na vašem vozidle a následně se rozhodnout zda je pro vás výhodné díly kupovat.

Total Car

Společnost Total Car najdete v Ostravě – Nové Bělé, jen kousek od obchodního řetězce Makro, na ulici Mitrovická. Na vrakovišti najdete použité díly převážně od značek Citroen, Peugeot, Fiat a Ford. Přímo na vrakovišti nebo na internetových stránkách společnosti najdete veškerý sortiment, který Total Car nabízí. A že ho není málo. Mimo jiné společnost zajišťuje i autoservis, pneuservis a rychloservis – služba v případě, že potřebujete velice rychle opravit auto, na kterém není zjištěna větší závada, kterou by bylo nutné opravovat dlouhodobě.

  • Obě vrakoviště poskytují následující služby:
  • ekologická likvidace vozidel
  • odtahové služby
  • výkup náhradních dílů daných značek ( originálních dílů )

 

Komentáře jsou uzavřeny.