Náhradní díly z vrakoviště

Vrakoviště Sluštice

Vrakoviště Sluštice se nachází jen kousek od Prahy, mezi městem Říčany a Úvaly. Pokud jste se zrovna nevydali na vrakoviště, podívat se po náhradních dílech, ale jen okolo projíždíte rozhodně vrakoviště nepřehlédnete.

Jeho rozloha je skutečně obrovská a s tím se zvyšuje i nabídka náhradních dílů na jednotlivé vozy. Vrakoviště se nezaměřuje pouze na konkrétní značky vozidel, ale dalo by se říct, že se zaměřuje na všechny. Díly zde najdete na vozy luxusních značek až po díly na staré vozy, třeba Škoda 120.

Největší výhodou a taky jednou z nejlepších služeb je, že každá značka vozu má svého specializovaného pracovníka, což zaručuje tu nejlepší orientaci ve správnosti výběru, ty nejlepší rady od specialistů a rychlý výběr. U každé značky vozidel je uveden kontakt na osobu, která se přímo zaměřuje na danou značku.

Vrakoviště v Slušticích nabízí svým zákazníkům kompletní servis a ještě mnohem víc. V areálu je vám k dispozici restaurace, kde se můžete občerstvit zatím co budete čekat na své díly. Na internetových stránkách jsou vám k dispozici všechny podstatné informace a samozřejmě kompletní nabídka dílů nebo havarovaných vozidel. Vrakoviště nabízí ale i další služby, které rozhodně stojí za zmínění:

  • ekologickou likvidaci vozidel
  • likvidaci osobních, nákladních i užitkových vozidel
  • odvozy autovraku a odtahovou službu
  • výkup vozů za hotové
  • výkup náhradních dílů
  • prodej bouraných vozidel

 

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Vrakoviště a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.